Hozzászólások
 Téma nyomtatása
Erzsébet királyné emlékezete képeslapokon
Jtoti
[img]http://bookline.hu/product_tnimages/597/TN_B328371.JPG[/img] is not a valid Image.

Ez a képeslapos könyv Erzsébet királyné kultuszát mutatja be a régi Magyarországon megjelent levelezõlapokon keresztül. A képeslapok és fényképek a boldog békeidõk hangulatát idézik. Nagyon szép könyv a Kossuth Kiadó gondozásában jelent meg.
 
fgaben
Nagyon szeretem ezt a könyvet. Ajánlani tudom mindenkinek, aki kiváncsi arra, hogy mennyi-mennyi emlékhely: szobor, intézmény, utca, park, liget viseli királynénk nevét. A gazdag képanyag olyan helyekkel is megismertet, ahol ma már hiába keressük Erzsébet emlékét.
 
www.erzsebetszobor.eoldal.hu
maya40
Találtam egy kicsivel nagyobb képet a borítóról, betszem ide, ha nem baj

[img]http://kiralyikastely.hu/erzsebet/files/tiny_mce/Image/erzsebet_kiralyne_kepeslap2.jpg[/img] is not a valid Image.
"Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan."
- Antoine de Saint-Exupéry -
 
Ilona23
Ezt a könyvet én is néztem már Libriben. Nagyon szeretném, csak hát az ára. És nem is igazából az ára, mert ha tudnám, hogy megéri, akkor megvenném, de én csak fóliázottat láttam... nem tudtam belenézni, hogy megéri az árát vagy sem. Mindenhol fóliázva árulják? Esetleg ha valakinek megvan, be tudna szkennelni belõle egy-két oldalt? Köszönöm szépen! :)
Üdv
Ilon(k)a :))
 
fgaben
Ilona23 írta:
Ezt a könyvet én is néztem már Libriben. Nagyon szeretném, csak hát az ára. És nem is igazából az ára, mert ha tudnám, hogy megéri, akkor megvenném, de én csak fóliázottat láttam... nem tudtam belenézni, hogy megéri az árát vagy sem. Mindenhol fóliázva árulják? Esetleg ha valakinek megvan, be tudna szkennelni belõle egy-két oldalt? Köszönöm szépen! :)
Üdv
Ilon(k)a :))


Írtam privi üzenetet ;)
"Erzsébet királyné emlékezetéhez csak nemes gondolatok és törekvések fûzõdhetnek. Ne feledje ezt el senki, aki e jegyben kezdeményez és fáradozik."
 
www.erzsebetszobor.eoldal.hu
Ilona23
fgaben írta:
Ilona23 írta:
Ezt a könyvet én is néztem már Libriben. Nagyon szeretném, csak hát az ára. És nem is igazából az ára, mert ha tudnám, hogy megéri, akkor megvenném, de én csak fóliázottat láttam... nem tudtam belenézni, hogy megéri az árát vagy sem. Mindenhol fóliázva árulják? Esetleg ha valakinek megvan, be tudna szkennelni belõle egy-két oldalt? Köszönöm szépen! :)
Üdv
Ilon(k)a :))


Írtam privi üzenetet ;)


Köszönöm szépen! ;)
 
Ugrás a fórumra: